Kartony fasadowe

Te kartonowe pudełka przydają się do pakowania delikatnych przedmiotów, takich jak szklane naczynia, porcelana czy porcelanowe figurki. Mają też podwójne dno wzmocnione taśmą. Rozmiar skrzyni, 650 x 370 x 400 mm, pozwala również zmieścić duże koce i poduszki oraz chronić je przed wilgocią, rozdarciami i zabrudzeniami podczas przemieszczania. Pudła kartonowe posiadają również uchwyty ułatwiające przenoszenie. Pudła kartonowe na przedmioty delikatne wykonane są z tektury pięciowarstwowej BC Wave. Ten typ pudełka nie wymaga żadnego paska do złożenia. Elektronika.

Każdy zapalony miłośnik gier traktuje swój komputer jako ważną część swojego życia. Bez względu na to, czy pracujesz na komputerze codziennie, czy tylko używasz go "w domu", musisz mieć możliwość bezpiecznego przenoszenia go. W tym celu zaprojektowano kartonowe pudełko PC. Idealnie nadaje się do elektroniki i zapewnia odpowiednią ochronę. Jest on przeznaczony do montażu standardowych komputerów o wymiarach 550 x 200 x 400 mm. Również w tym przypadku zastosowano 5 warstwową tekturę falistą BC.

Pudła tekturowe do zastosowań specjalnych

Nasze kartony o wymiarach 470x360x500 mm został zaprojektowany zarówno dla profesjonalnych firm zajmujących się utylizacją odpadów, jak i dyskretnych użytkowników indywidualnych. Pudełko posiada podwójne dno, dzięki któremu przedmioty nie wypadną przypadkowo podczas transportu. Tektura falista posiada pięć warstw o łącznej grubości 6 mm oraz dodatkową warstwę falistą. Pudła wykonane z tego typu tektury falistej są mocne i mają sztywne ścianki, więc przenoszenie ciężkich przedmiotów nie stanowi problemu. Wytrzymałość opakowania zwiększa również pokrycie materiału z tektury falistej wysokiej jakości papierem typu kraft. Ta tektura falista posiada również otwory do przenoszenia. Doskonałe kartony fasadowe zakupisz prosto u producenta - firmy All4Pack.

W tym przypadku chodziło przede wszystkim o transport ciężkich, delikatnych i skomplikowanych przedmiotów. Jednak zawartość szafki może być równie ważna jak ulubione naczynia. Podczas przeprowadzki należy zadbać o swoje ubrania i buty. Oczywiście można je zapakować w stare plastikowe torby lub worki, ale nie zapewni to odpowiedniej ochrony. Po pierwsze, plastikowe torby czy worki nie pozwalają na ładne ułożenie ubrań. Niestety, przy niewłaściwym transporcie niektóre materiały mogą się trwale pognieść lub ulec uszkodzeniu. Może to również utrudniać zamknięcie i zabezpieczenie toreb, co może prowadzić do zabrudzenia i uszkodzenia odzieży.

Z tego powodu zaleca się, aby ubrania umieszczać w specjalnych pudełkach. Aby kartonowe pudła nie zniszczyły naszych ubrań po umieszczeniu ich w wilgotnych miejscach, posiadają podwójne dno, które zapobiega uszkodzeniu zawartości. Tektura stosowana w pudełkach kartonowych jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jest odpowiedniej wielkości, aby wygodnie pakować, przenosić i przechowywać różnego rodzaju tkaniny, ubrania i zasłony.

kartony fasadowe