Pudła do przeprowadzek

Pudła kartonowe do przeprowadzki znacznie różnią się od na przykład kartonowych pudełek, w których zwykle trzymamy buty i pamiątki. Przede wszystkim muszą być na tyle mocne i trwałe, aby wytrzymać proces pakowania, transportu i przeprowadzki w jednym kawałku. Pudła te mają zazwyczaj wzmocnione dno i są bardziej pojemne niż zwykłe pudła. Wzmocniona konstrukcja pozwala również na ich ponowne wykorzystanie po użyciu jako pudełka do przeprowadzki, na przykład do przechowywania pamiątek lub drobnych przedmiotów.

Pudła kartonowe przeznaczone specjalnie do przeprowadzki wykonane są z materiału o dużej wytrzymałości mechanicznej. Najczęściej jest to tektura falista. Ta tektura falista składa się z kilku warstw, maksymalnie do siedmiu warstw. Zwykle jest tam tektura falista i jedna lub dwie płaskie deski. Taka konstrukcja sprawia, że pudełko jest bardzo mocne, a warstwy znacznie zwiększają sztywność tektury falistej. Ponadto, w przeciwieństwie do konwencjonalnej tektury falistej, demontowalna tektura falista posiada specjalny uchwyt. Nasze kartony do przeprowadzek sprawdzą się do zadania transportowego najlepiej! Uchwyty ułatwiają przenoszenie pudełek kartonowych. Uchwyty zapewniają, że kartony nie zsuną się niespodziewanie i że Twoje rzeczy będą bezpieczne.

Kartony w różnych rozmiarach

Jak wszystko, tak i kartony występują w różnych rodzajach. W przypadku kartonów używanych do przeprowadzek, różnią się one wielkością. Pierwszy przykład to duży karton na wynos. Posiada podwójne dno i nadaje się do pakowania i przenoszenia ciężkich przedmiotów. Tektura w tych pudełkach jest średnio wzmocniona i znacznie bardziej odporna na wszelkie naciski, zgniecenia i naprężenia. Mam nadzieję, że pudełko można znaleźć na dnie sterty śmieci. Ponadto pudła faliste składają się z pięciu warstw, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe. Co więcej, są one rodzajem kartonu zwanego die cut. Dlatego do montażu nie jest wymagana taśma klejąca. Aby zapobiec wypadnięciu ładunku podczas transportu, skrzynia wyposażona jest w klapę, którą można szczelnie zamknąć. Wymiary tych pudełek to 550x300x400 mm. W takim kartonie można umieścić dużą ilość książek, cenne naczynia, zestawy filiżanek i kubków itp. Okazuje się, że w ten sam karton można zapakować zarówno podręczną pościel, jak i kruchą porcelanę. To dobra wiadomość. Im mniejsze są rodzaje kartonów, tym łatwiej jest je uporządkować.

kartony do przeprowadzek